BRP stabdžių diskai ir būgnai

Su automobilio saugumu susijusioms detalėms nedarome jokių kompromisų, todėl visos BRP stabdžių sistemos detalės griežtai testuojamos sertifikuotose laboratorijose ir turi visus reikalingus atitikties sertifikatus, tokius, kaip ECE R90 ir ISO. BRP Stabdžių sistema siūlo šiuos produktus:

Stabdžių trinkelės

Diskinės ir būgninės, sertifikuotos, nuolatos atnaujinami modeliai ir labai plati gama. Gaminamos pagal griežtai nustatytus ES direktyvos R90 reikalavimus, su naujos kartos tylos sluoksniais, kurie, būdami dengti pluoštu sustiprinta guma, ypatingai gerai atlieka savo funkciją.

BRP stabdžių trinkelės gamyboje įtrauktas kaitinimo procesas, kuris suteikia ženklų privalumą stabdžių trinkelei liečiantis prie stabdžių disko paviršiaus.

Stabdžių diskai ir būgnai
 • Optimalus terminis laidumas. Padeda išvengti vibracijos.
 • Pagerintas absorbcijos koeficientas, sumažinantis triukšmą.
 • Padidintas atsparumas iškrypimams ir įtrūkimams.
 • Idealios stabdymo ir saugumo savybės.
Pagrindiniai stabdžių ir rato cilindrai BRP

Tai vienos didžiausią krūvį gaunančių dalių automobilyje, todėl BRP linijoje jos itin patvarios. Gaminamos pagal OEM reikalavimus, kiekvienoje gamybos partijoje atidžiai tikrinant plieną ir kitas sudėtines dalis. Kaip ir visoms BRP sistemoms dalims, taikoma atitinkama garantija.

Stabdžių žarnelės

Pagamintos pagal DOT standartą, kad idealiai tiktų atitinkamame automobilyje. Kokybiška guma užtikrina stiprų temperatūrinį ir cheminį atsparumą. Žarnelių antgaliai pagaminti iš grūdinto antikorozinio plieno. Visos BRPstabdžių žarnelės tikrinamospagal FMVSS 106 ir SAE J1401 testų procedūras bei išbandomos 4000 PSI slėgio vandens testu.

ABS sensoriai

BRP ABS sensoriai yra absoliučiai tikslūs. Jie nebijo prisiimti slėgio, kai reikalinga, tačiau taip pat tiksliai jį ir atpalaiduoja. Be jokių klaidų.

Stabdžių trinkelių atramos (suportai)

BRP stabdžių trinkelių atramos pagal specialią metodiką su ypatingu atidumu suteptos tepalu idealiai visose kritinėse vietose, ypač tose, kur slysta rėmelis ir stabdžių trinkelė. Dėl ypatingai gero sutepimo stramos lengvai ir sklandžiai montuojamos į automobilį taupant darbo laiką, bei itin gerai ir saugiai dėvisi eksploatacijos metu.

Stabdžių trinkelės sunkiajam transportui

Testuotos vienoje įvairiapusiškiausių nepriklausomoje bandymo laboratorijų Europoje, IDIADA, bei sertifikuotos atitinkamose Ispanijos institucijose, ir įrodyta, kad BRP stabdžių trinkelės sunkvežimiams:

 • Turi puikų stabdymo savybių stabilumą, esat labai aukštai temperatūrai.
 • Pasižymi labai mažu dulkių išsiskyrimu stabdymo metu.
 • Stabdžių diskai dyla vienodai.
 • Tarnauja žymiai ilgiau: sunkvežimiui nuvažiavus 100.000km. trinkelės buvo nusidėvėję tik 50%.
 • Puikiai atlaiko karštį ir tausoja diską.

Bugus filtrai


BUGUS – itin plati gama oro, salono, tepalo bei kuro filtrų.
BUGUS oro filtrai užtikrina variklio darbui idealiai švarų orą, išvalydami nuo kietųjų dalelių, dulkių ir drėgmės.  Jie absoliučiai sandarūs, gaminami iš specialiai impregnuoto gofruoto popieriaus, nes kartu su oru įsiurbiami ir įvairūs teršalai, pavyzdžiui kietos dalelės, suodžiai ir pan - jei nešvarumai patenka į degimo kamerą , tai gali padaryti didelę įtaką priešlaikiniam variklio susidėvėjimui. Taip pat gadinamos elektronikos detalės, pavyzdžiui davikliai, esantys tarp įsiurbimo zonos ir degimo kameros, oro srauto matuoklės.  Naudojant aukštos kokybės oro filtrus ir juos laiku keičiant kuro sąnaudos sumažėja 3-4%.

Tuo tarpu vairuotojo ir keleivių aplinka rūpinasi salono filtrai –  speciali BUGUS filtrų sandara nepraleidžia net mažesnių už mikroną dalelių. Tyrimais įrodyta, kad BUGUS filtrai salono orą vėdina itin gerai visą tarnavimo laiką (iki kito keitimo). Gyvename užterštuose, dulkėtuose miestuose, pilnuose transporto dulkių, kietųjų metalo dalelių, gamyklų užteršto oro, ir daugelis mūsų nemažai laiko praleidžiame automobiliuose, todėl salono filtrų paklausa auga didžiuliais kiekiais -rekomenduojama juos keisti kas 10.000 km. Ypatingai reikia pasirūpinti automobilio salono oru jei turite mažų vaikų.

Tepalo filtrai išvalo variklį tepantį tepalą nuo bet kokios rūšies nešvarumų taip, kad tik absoliučiai švarus tepalas pasiektų reikiamas variklio dalis, apsaugodamas nuo priešlaikio susidėvėjimo – todėl, kad užteršto tepalo klampumas didėja, prastėja jo techinės savybės, taip gali sugesti ir guoliai, atramos, nes užterštas tepalas nesudaro jiems reikiamos plėvelės..  Tepalas mažina tribtį guoliuose, atramose, aušina bei valo variklį, saugo nuo korozijos. Taip pat turi įtakos suvartojamo kuro kiekiui. BUGUS linijoje rasite bet kurį sau reikalingą produktą – nuo sukamų iki Eko filtrų (be metalo). Atsparūs slėgiui bei apsaugoti nuo korozijos BUGUS tepalo filtrų korpusai,ilgaamžė filtravimo medžiaga, sandarinimo žiedas tikrai bus įvertinta jūsų variklio.

Kuro filtrų paskirtis – išvalyti kurą nuo bet kokių priemaišų, apsaugoti įpurškimo sistemą bei karburatorius nuo korozijos ir teršalų, užtikrinti variklio eksploatacinį patikimumą -  labai tankūs ir kokybiški, nejautrūs agresyvioms kuro rūšims  Bugus filtrai yra idealus partneris Jūsų automobiliui, nes tik švarus kuras yra pagrindinė patogaus važiavimo sąlyga.
Visi BUGUS filtrai turi Rusijos sertifikatus.

Gennor pusašių šarnyrai


Pusašio šarnyras yra daug tikslumo reikalaujanti detalė, apsaugota lanksčia gumine apsauga, kuri sutepama grafitiniu tepalu, kad būtų užtikrintas laisvas šarnyro judėjimas, be šlifavimosi. Pusašio šarnyras yra ilgalaikė detalė, tačiau gali būti pakenkta ekstremalių temperatūrų ir kelio šiukšlių, kurios gali suplėšyti apsauginę gumą. Tokiu atveju išsilies tepalas ir teršalai tuojau susiras kelią į detalės vidų - purvas ir drėgmė pasiskirsto jungtyje ir sukelia trintį bei šlifavimąsi.

Geriausias būdas išvengti pusašio šarnyro susidėvėjimo - vizualiai patikrinti. Pabandykite tai padaryti kaskart atlikti keičiant alyvą, ar kai pildote oru padangos. Tiesiog su paprastu medžiagos gabalėliu apvalykite guminę apsaugą - jei matote tepalo požymius, tuomet paieškokite įtrūkimų ar kiaurymių. Jei problemą aptiksite anksti - gali pavyksti sutaupyti šiek tiek pinigų, nes reikės keisti tik šarnyro apsaugą su tepalu.

Tačiau jei bloga padėtis jau su pačiu pusašio šarnyru - tai iš karto pajusite vairuodami automobilį: pasigirs specifinis traškėjimo garsas sukant į posūkį,  galima ir vibracija greitėjimo metu. Tuomet jau Jūsų lauks Detalitos servisas su patyrusiais meistrais, greitai pakeisiančiais sugedusią detalę :)

Gennor liniją sudaro puikios kokybės, sertifikuoti gaminiai - vidiniai ir išoriniai lankstieji šarnyrai, jų apsaugos su tepalu. Apsaugų guma pagaminta iš specialaus ilgalaikio medžiagų mišinio, pritaikyto šaltam klimatui. Suteikiame garantijas ir tikimės, kad įvertinsite kokybę.

GPD

GPD siūlo itin kokybišką sankabos detalių gamą.

 • Sankabos diskai
 • Sankabos komplektai susidarantys iš: sankabosdisko, diskatoriaus ir išminamojo guolio
 • Sankabos komplektai su plaukiojančiu smagračiu (Dual mass flywheel (DMF))
 • Sankabos komplektai su kietu smagračiu

Taip pat vandens siurblius GPD.

Robusto amortizatoriai iš Ispanijos

Jau patikrinta kokybė - amortizatoriai iš Ispanijos Robusto.  

 • Orginali dalių kokybė.
 • Maža trintis – ilgalaikis tarnavimas.
 • Ištobulintas tepalo ir dujų pratekėjimo sulaikymas.
 • Idealus automobilio stabilumas ir valdymas.

Kokybė

Amortizatorių gamykla sertifikuota TS16949 2001-ųjų metų rugpjūtį, pagerindama ir valdydama visą gamybos procesą, ir to šerdimi tapo 6S (Sort,Stabilize, Shine, Standadize, Sustain, Safety: Rūšiuoti, Stabilizuoti, Blizginti, Standartizuoti, Sustiprinti, Saugumas) sistema, Pažangaus Produkto Kokybės Planavimas ( APQP), Neatitikčių efekto analizė (DFMEA) ir Gamybos dalių patvirtinimo procesas (PPAP).  

Technologijos

Gamybos procese dirba didelė komanda technikų-profesionalų, sukaupusių didelį bagažą teorinių bei praktinių žinių. Siūloma didelė gama aukščiausio lygio produktų: vienos kameros (one tube), dvigubos kameros (twin-tube), dujiniai užsifiksuojantys ir gerai reguliuojantys kėbulo stabilumą nelygiame kelyje amortizatoriai.

Gamyba

Gamykla  - viena naujausių ir moderniausių pasaulyje. Ultragarsinė švari gamybos linija garantuoja švarią produkto gamybą. Moderniausia įranga iš Italijos ir Vokietijos užtikrina nepertraukiamą darbą. Gamybos metu produktas keliauja Proceso Tikslumo, Lekalų Vystymo, Naujos Produkcijos Vystymo, Egzaminavimo ir Testavimo Centrais, taip pat per daug papildomų gerinančių gamybos procesą mašinų ir testavimo staklių: pavyzdžiui, greičio testo mašina užtikrina, kad amortizatorius gerai stabilizuotų automobilio kėbulą esant nelygiam keliui, tikrinamas amortizatoriaus atsparumas druskai bei temperatūrai. Visas dėmesys ir pastangos skirta gerai produkto išorei bei geroms vidaus charakteristikoms.

Solido - važiuoklės dalys

Tai Premium segmento kietosios važiuoklės dalys:

 • Įvorės
 • Stabilizatoriaus traukės
 • Šarnyrai
 • Vairo traukės ir jų antgaliai

Puikiausios kokybės metalas, šaltam klimatui pritaikyta guma, idealiai OEM reikalavimus atitinkantys inžineriniai sprendimai – skiriame ypatingą dėmesį šios linijos produkcijai.

Timmen

TIMMEN prekės ženklas darbuojasi rinkoje arti dvidešimt metų. Žingsnis po žingsnio atidžiai sukurtos kelios prekių grupės, kurių produktai jau turi pasitikėjimą ir savo istoriją.

Plati gama važiuoklės ir pakabos detalių apima produktus, kurie, sumontuoti automobilyje, yra veikiami sudėtingiausių aplinkos sąlygų. Važiuojant prastais ar be asfalto keliais, važiuoklės dalys yra taip stipriai veikiamos, kad tik naujausios technologijos ir geriausias metalas, guma gali atlaikyti griežtus kokybės reikalavimus.

 • Traukės ir jų antgaliai
 • Šarnyrai
 • Vairo stiprintuvo siurbliai
 • Stabilizatoriaus traukės
 • Svities įvorės
 • Svirtys, svirčių komplektai

Stipriai besiplečianti TIMMEN grupė yra aušinimo produktų. Visos jos gaminamos taip, kad susidorotų su ektremaliu šalčiu šaltose šalyse bei ekstremaliu karščiu karštose:

 • Radiatoriai ir pečiukai
 • Kondicionieriai
 • Ventiliatoriai radiatoriams
 • Termostatai, flanšai
 • Vandens ir tepalo siurbliai
 • Aušinimo skysčio bakeliai

TIMMEN siūlo ir didelį asortimentą elektrinių dalių visam automobiliui.

 • Elektriniai kuro siurbliai
 • Indikatoriai ir posūkio signalo jungtukai
 • Jungikliai
 • Temperatūros sensoriai
 • Uždegimo laidų komplektai
 • Skriejikai ir paskirstytojo dangteliai
 • Stiklo apiplovimo siurbliukai ir valytuvų varikliukai
 • Elektriniai signalai
 • Oro srauto matuoklės
 • Įtampos matuokliai ir ritės
 • Elektriniai langų pakėlėjai
 • Liamda zondai

Gumos detales automobilyje reikia keisti bene dažniausiai, todėl skiriame ypatingą dėmesį gumai, iš kurios gaminamos detalės, ir ypatingas dėmesys – gumos ir metalo vulkanizacijos procesui.

 • Įvorės
 • Amortizatorių atramos
 • Flanšai
 • Žarnelės ir žarnos
 • Stabilizatoriaus ir kitų traukių jungtys
 • Atraminiai guoliai

TIMMEN mechaninų detalių grupė apima:

 • Mechaninius langų pakėlėjus
 • Durelių išorines ir vidines rankenas
 • Mechaninius kuro siurblius
 • Sankabos, stabdžių ir greičio pedalo lynus
 • Tepalo tarpines
 • Vožtuvo dangteliai bei jų tarpinės
 • Cilindrų galvutės ir jų varžtai
 • Skriemuliai
 • Dangteliai

Landsail padangos

Aviacijai ir automobiliams gaminamos Landsail padangos parametrais nenusileidžia, o dažnai ir aplenkia, daugelį premium segmento padangų konkurentų. Gamintojo ISO9001, ISO/TS16949, ISO14001 ir OHSAS18001 sertifikatai kontroliuoja produkto kūrimo, žaliavos tiekimo, gamybos proceso stebėjimą, logistiką, aplinkos apsaugą, darbuotojų sveikatą ir saugumą bei daugelį kitų aspektį. Lansail padangos sertifikuotos E-mark, CCC, DOT, R117, INMETRO, GCC, SONCAP, LATU sertifikatais. Kompanijai priklauso 5 nacionaliniai išradimo patentai, 2 naudingumo modelio patentai, 15 nacionalinių dizaino patentų bei 2 ES dizaino patentai.
Tai vienas iš nedaugelio gamintojų gaminančių 20-ies serijų padangas, tokias kaip 315/20ZR30, taip pat tai pirmasis gamintojas pasaulyje pradėjęs 32” padangų serijinę gamybą ir pardavimus (305/25ZR32).
Landsail sukurtos ultra-tylios ir aplinkai draugiškos padangos pralenkė Europos sąjungos reikalavimus važiuojant šlapia bei nelygia danga, ir pasiekė 68DB, kas viršija net numatytus ES reikalavimus nuo 2018-ųjų. Landsail Run-flat padangos išsprendė kietumo ir nepatogumo problemas, įprastas tokio tipo padangose, pritaikydami unikalią formulę ir struktūrinį dizainą, nesukeliantį diskomforto net važiuojant dideliu greičiu. 2013 m. balandžio mėn. Landsail padangos lėktuvams gavo Civilinės Aviacijos Tarnybos techninių standartų atitikties sertifikatus (CTSOA) ir tapo viena iš nedaugelio kompanijų pasaulyje, kurios valdo aviacijos padangų gamybą ir technologijas. Landsail padangų kokybei nera kompromisų.

Fosser - Automobiliniai ir industriniai teplai

21-ojo amžiaus pradžia – naujų itin šiuolaikiškų technologijų atsiradimo ir aktyvaus vystymo metas.
Ši koncepcija buvo akstinas 2005 metais įkurti kompaniją Duran Lubricants & Chemicals GmbH, kaip priklausomąją vieno iš stambių Vokietijos degalų ir tepamųjų medžiagų gamintojų įmonę.

Šiandieninis mūsų asortimentas apima tokius produktus, kaip variklių ir pramoninės alyvos, alyvos hidraulinėms sistemoms, tepalai, stabdžių skysčiai ir antifrizai.

Automobilių ir pramoninių alyvų gamybai naudojamos bazinės pasaulinio garso gamintojų alyvos. Mes dirbame tik su patyrusiais ir patikimais žaliavų tiekėjais ir žaliavų kokybė kruopščiai tikrinama.

Naftos valymo procesas vykdomas specialiais įrenginiais, garantuojančiais labai kokybiško produkto gavimą. Nuolatinis tikrinimas sertifikuotose laboratorijose užtikrina visada gerą produkcijos kokybę.

Didelis dėmesys kompanijos veikloje skiriamas geriausių rinkodaros komunikacijos ir viešųjų ryšių technologijų vystymui.

Vokiškas pedantiškumas, praktiškumas ir atidumas – tai pagrindiniai mūsų kompanijos veikimo principai ir filosofija.

Naudojant pačias geriausias technologijas ir sklaidos idėjas buvo sukurtas naujas prekės ženklas FOSSER. Prekės ženklo FOSSER koncepcija pagrįsta dviem principiniais dalykais:

1. Prekės ženklas FOSSER kokybės atžvilgiu yra ir lieka išimtinai vokiškas ženklas. Ženklo kūrėjai išsikėlė tikslą pagaminti produktą atsižvelgiant į įvairių šalių ypatybes, jų klimato sąlygas, darbo režimą ir automobilių parko būklę.

2. FOSSER strategija yra nuolat dinamiškai vystytis, judėti didžiausiu įmanomu greičiu, forsuoti laiką ir erdvę. Šios tezės atspindi ne vien eksploatacines mūsų ženklo savybes ir veržlią jo sklaidą vartojimo rinkoje, šie žodžiai išreiškia sportinį gyvenimo stilių, vienijantį aktyvius, ryžtingus ir sėkmės lydimus žmones.
Būtent todėl sportas tapo pagrindiniu reklaminiu prekės ženklo FOSSER vaizdiniu. Dėl nepriekaištingos vokiškos gaminamos produkcijos kokybės kompanijai Duran Lubricants & Chemicals GmbH atviros plačios galimybės ir didelės perspektyvos kurti naujus inovacinius produktus, pagrįstus šiuolaikinėmis technologijomis ir požiūriais į gamybą, kurie geba patenkinti visus progresuojančios vartojimo rinkos reikalavimus.

FOSSER siūlo:

 • Sintetines variklių alyvas lengviesiems automobiliams
 • Pusiau sintetines variklių alyvas lengviesiems automobiliams
 • Mineralines variklių alyvas lengviesiems automobiliams
 • Variklių alyvos komerciniam transportui
 • Traktorių alyvas
 • Dvitakčių variklių alyvas
 • Keturtakčių variklių alyvas
 • Transmisines alyvas
 • Hidraulines ir pramonines alyvas
 • Tepalus, skirtus tepti įvarius riedėjimo ir slydimo guolius, taip pat įvairiai apkrautiems šarnyrams, šasi ir guolių atramoms su smūginėmis ir vibracinėmis apkrovomis ir pan.
 • Stabdžių skysčius
 • Antifrizą
 • Langų plovimo skysčius

Sėkmingai ir ilgai dirbame su žemės ūkio, miškų, statybų įmonėmis, Lietuvos kariuomene ir tiekiame įprastus bei industrinius tepalus sunkiajai ir specialiajai technikai.

3. Prekės ženklas FOSSER kokybės atžvilgiu yra ir lieka išimtinai vokiškas ženklas. Ženklo kūrėjai išsikėlė tikslą pagaminti produktą atsižvelgiant į įvairių šalių ypatybes, jų klimato sąlygas, darbo režimą ir automobilių parko būklę.

FOSSER strategija yra nuolat dinamiškai vystytis, judėti didžiausiu įmanomu greičiu, forsuoti laiką ir erdvę.
Šios tezės atspindi ne vien eksploatacines mūsų ženklo savybes ir veržlią jo sklaidą vartojimo rinkoje, šie žodžiai išreiškia sportinį gyvenimo stilių, vienijantį aktyvius, ryžtingus ir sėkmės lydimus žmones.
Būtent todėl sportas tapo pagrindiniu reklaminiu prekės ženklo FOSSER vaizdiniu.

Dėl nepriekaištingos vokiškos gaminamos produkcijos kokybės kompanijai Duran Lubricants & Chemicals GmbH atviros plačios galimybės ir didelės perspektyvos kurti naujus inovacinius produktus, pagrįstus šiuolaikinėmis technologijomis ir požiūriais į gamybą, kurie geba patenkinti visus progresuojančios vartojimo rinkos reikalavimus.

Linkime Jums gero kelio su prekės ženklu FOSSER